Muadil Toner Yazıcıya Zarar Verir mi ?

Yazıcınızdaki toneri değiştirme zamanı geldiğinde, mevcut seçeneklerden bazılarını değerlendirmek için bir saniye ayırın. Özellikle uyumlu toner ve onun birçok faydasına odaklanmak istiyoruz. Ancak uyumlu tonerin özelliklerine dalmadan önce, mevcut diğer toner türlerinden bazılarını hızlı bir şekilde Muadil Toner Yazıcıya Zarar Verir mi ? inceleyelim.

Mevcut Toner Seçenekleri

Yukarıda belirtildiği gibi, yazıcınız için göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç farklı toner seçeneği vardır. İşte bu tonerlere ve masaya getirebileceklerine hızlı bir genel bakış.

OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) Toner

Bunlar, yazdırma aygıtınızın üreticisi tarafından üretilen toner kartuşlarıdır. Başka bir deyişle, bu, makinenizle birlikte ilk gün verilen tonerdir. Genel olarak, OEM tonerler, diğer toner türlerinden bazılarından biraz daha pahalıdır; ancak, OEM tonerleri kullandığınızda yazıcınızda toner arızası yaşama olasılığınız daha düşüktür.

Yeniden üretilmiş Toner

Bu tonerler, yeniden satılmak ve yeniden kullanılmak üzere geri dönüşüm sürecinden geçen önceden kullanılmış bazı parçalardan oluşur. Şirketiniz, işinizi daha çevre dostu hale getirmenin yeni yollarını arıyorsa , yeniden üretilmiş toner harika bir seçenektir. Bu toner kartuşları, OEM tonerlere kıyasla çok daha ekonomiktir; ancak bunları Monster Technology gibi güvenilir bir ofis çözümleri kuruluşu aracılığıyla satın almazsanız kalite kontrol zaman zaman sorun olabilir.

Uyumlu Toner Modelleri

Son olarak uyumlu tonere ulaşıyoruz. OEM toner kadar iyi çalışabilen mevcut en ekonomik seçeneği arıyorsanız, bu sizin seçiminizdir. Ve kabul edelim – küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) her zaman paradan tasarruf etmenin yollarını ararlar. Nasıl çalışır: uyumlu toner kartuşları yurt dışından ithal edilmektedir. Orijinal Ekipman Üreticisine (OEM) bağlı olmayan bağımsız şirketler tarafından tüm yeni parçalardan oluşturulan satış sonrası tonerlerdir.

Uluslararası mürekkep üreticileri, Çin’deki şirketlerle aynı kalite standartlarından bazılarına sahip olmasa da, saygın bir ortakla çalışmak bu sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır. Monster Technology, tüm uyumlu toner kartuşlarının eşit düzeyde olduğundan emin olmak için uluslararası satıcılara sıkı kalite kontrol standartları ve sorumluluk uygular. Ve işte bu makalenin başlığının cevabı: Hayır. Uyumlu toner, Monster Technology gibi saygın bir ortakla çalıştığınız sürece yazıcınıza zarar vermez. Sonunda, mevcut en uygun fiyata yüksek kaliteli bir toner elde edersiniz.

Mevcut olan bazı farklı toner türleri hakkında daha fazla bilgi için Monster Technology’den bize ulaşın.  Ayrıca mevcut toner seçeneklerimize, ofis ekipmanlarına ve iş teknolojisine göz atmak için çevrimiçi mağazamızı ziyaret edebilirsiniz .

Sizler için kaliteli ve uygun fiyatlı muadil tonerler Kapital Kırtasiyede. Kapital Kırtasiye olarak birçok farklı marka muadil toner hizmeti sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz toner markaları;  HP Muadil TonerSamsung Muadil TonerXerox Muadil TonerLexmark Muadil Toner, Canon Muadil Toner, Kyocera Muadil Toner, Epson Muadil Toner, Ricoh Muadil Toner, Oki Muadil Toner, Brother Muadil TonerToshiba Muadil Toner, Konica Minolta Muadil Toner. Muadil tonerler rahatlıkla takılabilmektedir. Asta toner olarak  laserjet yazıcılar hakkında teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Asta Muadil Toner Yazıcıya Zarar Verir mi ?

Muadil Toner Ne Demek ?

Muadil Kelimesi Bir ürüne eş değer ama daha uygun fiyatlı ürün demektir. Köken olarak dilimize Farsça dan geçmiştir. Günümüz halk dilinde de çok sık kullanılan  kelime orijinal ürünlerin çok pahalı olması sonucu tercih edilmesidir. Muadil Toner Ne Demek ?

Muadil Toner Ne Anlama Gelmektedir ?

Muadil toner orijinal tonerlerin yerine kullanılan ürünlere verilen adıdır. Eskiden piyasadan toplanan toner kartuşları doldurularak tekrar kullanıma sokulmaktaydı. Doldurulan tonerler çok fazla arıza yapmakta baskı kalitesi de düşük olmaktaydı.  günümüz koşulların da orijinal toner kadar kaliteli baskı yapmaktadır. Orijinal toner baskı adedi kadar da baskı yapabilmektedir. Özellikle Çin de üretim yapan firmalar bunların en başında ASTA Toner gelmektedir. Fabrika imalatı olan muadil tonerler orijinal paketinde hemen hemen hiç zarar görmeden işletmelere gönderilmektedir. İlk kullanım garantisiyle satışa sunulması büyük avantaj sağlamaktadır. En zor toner modeller ise Cipli toner kullanılan laserjet yazıcılardır. Asta toner bu konuda da fark yaratmış hiç bir sıkıntı göstermeden kullanımı rahatlıkla sunmaktadır.

Muadil Tonerler o kadar uyumludur ki yazıcı panelinde toner bitme ikazından tutunda bir çok bilgi göre bilinmektedir. Kapital Kırtasiye olarak Asta toner Türkiye distribütörlüğün de satış ve teknik destek vermektedir. Birçok markanın üreticisi olan ASTA Muadil Toner modellerinin hizmet verdiği bazı markalar şunlardır; HP Muadil Toner, Brother Toner, Xerox Toner, Lexmark Toner, Kyocera Toner, Canon Toner, Samsung  Toner, Toshiba Toner, Sharp  Toner ve Ricoh Toner.

Muadil toner demek toner kartuşunun kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Asta toner 20 yıla aşkındır üretim yapmaktadır. Ürünlerine güvendiği için de birebir değişim garantisi vermektedir. Tüm ürünleri toner kartuş yuvalarına muntazam olarak girmektedir. Mükemmel uyumlu toner üretimi için her gün ARGE çalışmalarına devam etmektedir.

Sorunuza daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulmak için 2 yöntem kullanabilirsiniz. Yazıcınızın marka modeliyle. Diğer bir diğer yöntem ise kartuş üzerindeki seri numarasıyla bulabilirsiniz. Kapital kırtasiye olarak toptan satış ve kurumsal satış yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine yayılmış satış ve destek ağımızla hizmet vermekteyiz.

Fiyat politikası olarak orijinal kartuşlara göre daha uygun bir gönderim maliyeti çıkartmaktayız. Size özel teklif almak için bize ulaşın. Yazıcınız için en iyi ürün asta da bulacağınızı unutmayın.