Muadil Toner Ne Demek ?

Muadil Kelimesi Bir ürüne eş değer ama daha uygun fiyatlı ürün demektir. Köken olarak dilimize Farsça dan geçmiştir. Günümüz halk dilinde de çok sık kullanılan  kelime orijinal ürünlerin çok pahalı olması sonucu tercih edilmesidir. Muadil Toner Ne Demek ?

Muadil Toner Ne Anlama Gelmektedir ?

Muadil toner orijinal tonerlerin yerine kullanılan ürünlere verilen adıdır. Eskiden piyasadan toplanan toner kartuşları doldurularak tekrar kullanıma sokulmaktaydı. Doldurulan tonerler çok fazla arıza yapmakta baskı kalitesi de düşük olmaktaydı.  günümüz koşulların da orijinal toner kadar kaliteli baskı yapmaktadır. Orijinal toner baskı adedi kadar da baskı yapabilmektedir. Özellikle Çin de üretim yapan firmalar bunların en başında ASTA Toner gelmektedir. Fabrika imalatı olan muadil tonerler orijinal paketinde hemen hemen hiç zarar görmeden işletmelere gönderilmektedir. İlk kullanım garantisiyle satışa sunulması büyük avantaj sağlamaktadır. En zor toner modeller ise Cipli toner kullanılan laserjet yazıcılardır. Asta toner bu konuda da fark yaratmış hiç bir sıkıntı göstermeden kullanımı rahatlıkla sunmaktadır.

Muadil Tonerler o kadar uyumludur ki yazıcı panelinde toner bitme ikazından tutunda bir çok bilgi göre bilinmektedir. Kapital Kırtasiye olarak Asta toner Türkiye distribütörlüğün de satış ve teknik destek vermektedir. Birçok markanın üreticisi olan ASTA Muadil Toner modellerinin hizmet verdiği bazı markalar şunlardır; HP Muadil Toner, Brother Toner, Xerox Toner, Lexmark Toner, Kyocera Toner, Canon Toner, Samsung  Toner, Toshiba Toner, Sharp  Toner ve Ricoh Toner.

Muadil toner demek toner kartuşunun kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Asta toner 20 yıla aşkındır üretim yapmaktadır. Ürünlerine güvendiği için de birebir değişim garantisi vermektedir. Tüm ürünleri toner kartuş yuvalarına muntazam olarak girmektedir. Mükemmel uyumlu toner üretimi için her gün ARGE çalışmalarına devam etmektedir.

Sorunuza daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulmak için 2 yöntem kullanabilirsiniz. Yazıcınızın marka modeliyle. Diğer bir diğer yöntem ise kartuş üzerindeki seri numarasıyla bulabilirsiniz. Kapital kırtasiye olarak toptan satış ve kurumsal satış yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine yayılmış satış ve destek ağımızla hizmet vermekteyiz.

Fiyat politikası olarak orijinal kartuşlara göre daha uygun bir gönderim maliyeti çıkartmaktayız. Size özel teklif almak için bize ulaşın. Yazıcınız için en iyi ürün asta da bulacağınızı unutmayın.