Hakkımızda

Kapital Kırtasiye Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak Çeyrek Asra yaklaşan geçmişi ile  sizlerden aldığı destek ve güç ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  2000 yılında mevcut varlığımızı geçmişten gelen iş tecrübelerimizden faydalanarak  çıtamızı hızla yükselterek  toptan kırtasiye ve ofis ürünleri sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet veren bir dağıtım ve çözüm firması haline getirdik.

Çok sayıda kamu kuruluşu ve özel firma ile iş birliği içinde çalışan firmamız, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, müşterilerimizin beklentilerine en iyi kalite ve istikrarla karşılık vermek temel hedefimizdir. Her zaman sizlerin taleplerini ve beklentilerini karşılamak için çalışmaya devam edecektir.

Bünyemizde sektörde önde gelen markaların bayilikleri bünyemizde bulunmakta olup, firmamız kamu ve özel sektörde birçok büyük ölçekli projeye imza atmıştır. 

 Ürün yelpazemizde büro malzemeleri, kırtasiye, sarf malzemeleri, bilişim ve teknoloji ürünleri mevcut olup, çeşitlerimiz her geçen gün yenilenerek artmaktadır. Bu ürün gruplarına talepler doğrultusunda kendini yenilemeyi hedef edilene Kapital Kırtasiye ürün gamına Asta Toner Türkiye Distribütörlük anlaşması ile ithalatını kendisinin yaptığı toner grubuna bir yenisini daha ekleyerek taleplere tek elden en kısa sürede karşılık vermeyi hedeflemiştir.

Sizlerden gelen her türlü öneri ,eleştiri ve taleplere önem veriyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz..

VİZYONUMUZ

Kapital Kırtasiye olarak sektörümüzde   her zaman   yüksek kalite standartlarında güvenilir iş ortaklarımız ile profesyonel bir ekip ruhu ile çalışılması  bilinci ile  müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteyi daima üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Kaliteli ürün satışı ve özverili hizmet anlaşıyışı ile   müşteri memnuniyeti odaklı saygın ve en güvenilir bir firma olmak en birincil tercihlerimizdendir

MİSYONUMUZ

Kapital Kırtasiye 30 yıllık varlığını sürdürebilir olmasının en temelinde Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştırabilir olmak ,uygun ücret ile kaliteli hizmet sağlamak , bunları yerine getirirken ise tüm işlerimizde şeffaflık, hesap verilebilirlik ve disiplinli olmak yatmaktadır.  İlişkilerimizi güven ve saygı temelinde kurmak ve sürdürülebilir olurken , müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olarak bugüne kadar varlığını sürdürmüş ve bundan sonrada bu temeller doğrultusunda  sürdürmeyi hedeflemiştir.