Neden Asta?

Üretim

Tonerin içindeki her parça malzeme, sıfırdan üretilmektedir. Kesinlikle geri dönüşüm parça kullanılmamaktadır. Bu şekilde yazıcıların kullanım ömrü uzamaktadır.

Kalite

Yüksek çıktı kalitesi ile orijinal baskı standardına ulaşacaksınız. ASTA toner ISO/ IEC 197798-2017 – ISO/ IEC 19752-2017 sertifikaları ile toner ömrü testlerinden başarıyla geçmiştir.

Ambalaj ve Muhafaza

Ürün ambalajımız orijinal kutu kalitesinde olup, çift taraflı güvenlik şerit ve etiketleriyle ilk defa açan siz olacaksınız.

Kaliteye Bağlılık

Sıkı kalite kontrol sürecimizle, kusur oranı %1’den az olan yüksek kaliteli tonerler alıyoruz.

Tecrübe

Kendimizi dünya çapındaki iş ortaklarımıza 17 yılı aşkın süredir, sürekli ve kaliteli hizmet vermeye adadık.

Garanti

Tonerlerimiz 2 yıl garantili olup, arıza durumlarında birebir değişim yapılmaktadır.

Shenzhen ASTA Co., Ltd., 2004 yılında Çin/ Shenzhen şehrinde faaliyete başlamıştır. ASTA, dünya çapında 100’den fazla acentesi ve Meksika, Dubai, Myanmar, Kolombiya, Vietnam, Suudi Arabistan ve Türkiye nin de için de bulunduğu 9 Distribütörler ile uluslar arası hizmet vermektedir.

Fabrika 510 personeli ile , aylık 600.000 toner üretim hacmine sahip olup 1.000.000 parça üretimi yapan, 18 üretim ve paketleme hattı ile 35.000 m2’lik bir alanı kapsamaktadır

Asta sadece güçlü teknik bilgiye, gelişmiş test ekipmanlarına, profesyonel ve verimli organizasyon yapısına, gelişmiş yönetim kavramlarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda küresel ortaklarla istikrarlı ve uzun vadeli bir ilişki sürdürerek, iç ve dış pazar payını sürekli olarak artırmaktadır. ASTA fiyat odaklı değil KALİTE ve PERFORMANS hedefli müşterilere hitap ederek, marka imajına ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Lazer Yazıcı Toneri

Fotokopi Toneri

Ribbon ve Termal Etiket

Barkod Yazıcılar